המאפייה מחלקת קריאיטיב

פה, בקריאיטיב, מרכיבים המוחות המבריקים שלנו מנה מיוחדת ומגרה שהצרכנים לא יוכלו לעמוד בפניה וירצו לטרוף ברגע.

הצוותים שלנו, המורכבים מאנשי מקצוע אינטליגנטים המגיעים מרקעים שונים, מחברים יחד את הפסיפס המושלם להעברת כל מסר, בכל מדיה, בצורה מהפכנית, חכמה, מפתיעה וכמובן – יצירתית.

image
בואו לגרות את החושים של הצרכנים מחדש פרסום חושי

בדיוק כך, כמשרד השואף לפרוץ את החומה העמוסה בפרסום “קונבנציונלי”, להגיע אל הצרכן ולגעת בו, חברנו בהסכם ייצוג ל-Brand sense agency, חברת המיתוג והפרסום החושי המובילה בעולם.

המותגים המובילים בעולם הבינו שכדי ליצור נאמנות אמיתית, יצרית ועמוקה בין הצרכן למותג, לא מספיק לעבוד רק על חוש הראייה, אלא צריך להגדיל את נוכחות המותג למקסימום.

אנו עובדים בקשר ישיר עם המומחים הבינלאומיים של Bsa, וגאים להיות החלוצים המביאים לישראל את בשורת הפרסום החושי.

image
השגרירות שלכם, במשרד שלנו מחלקת ניהול לקוח

מנהלי הלקוחות שלנו משקיעים את כל הלב והנשמה ופועלים ללא הרף -בשבילכם, להבין יחד אתכם את הצרכים המדויקים של המותג שלכם, לחפש אחר פתרונות לבעיות שאולי אפילו לא הבחנתם בהן ולהעניק לכם שירות אישי ומקצועי ברמה שלא הכרתם.

image
המחלקה לחקר המוח מחלקת פלנינג ואסטרטגיה

שמעתם את הצליל של הפיצוח? זו ההתמכרות שלנו, לחקור ולהבין בדיוק מה אנחנו רוצים להגיד, למי ואיך, תוך הבנה עמוקה של תובנות צרכניות שיהפכו כל בריף לקרקע עליה יצמח עוד קמפיין אפקטיבי.

image
להיות איפה ששווה מחלקת מדיה

מדיה מדויקת היא בהכרח משתלמת ויעילה יותר, כאשר היא מגיעה למקומות הנכונים, דרך האמצעים הנכונים. ולא פחות חשוב, שיהיה בצד שלכם מי שיספק את המחירים האטרקטיביים ביותר בכל מדיה.

האנליסטים של מחלקת המדיה שלנו מתמחים במציאת המיקום, הזמן וכמות החשיפה שתניב עבורכם את המקסימום, כך שתגיעו בדיוק לקהל המטרה שלכם, בצורה האפקטיבית ביותר.

image
דיגי דיגי דיגיטל - ככה גורמים לצרכן להרגיש את הפרסום שלכם בימינו מחלקת דיגיטל, סלולר ומדיה חברתית

יוטיוב, סנאפצ’אט, אינסטגרם, פייסבוק, גוגל, טוויטר, לינקדאין… מחלקת הדיגיטל שלנו נמצאת בכל מקום, מגיעה ראשונה לכל מה שחם בעולם הניו-מדיה ויודעת איך הופכים את האוצר הטכנולוגי החדש לנכס פרסומי שיגיע בדיוק לקהל שאתם מחפשים, מכיוונים מפתיעים ובחשיבה פורצת דרך.

מומחי הדיגיטל שלנו יעלו את המסר שלכם לבמה המרכזית, תוך גיבוש אסטרטגיית פעולה דיגיטלית למותג שלכם, פיתוח זהות מותג ברשתות החברתיות, הקמת בסיס אוהדים איתן ברשת ושימוש מדויק בקידום ממומן.

image
תראו לי מה אתם יודעים לעשות